fbpx
Logo

Informatie

Contact

Martin van Yren

Sterk in logistiek & productie
martin@rixburo.nl
06-22455492
LinkedIn


Clement Bezemer

Sterk in marketing & ICT
administratie@rixburo.nl
078-7200900
LinkedIn


Laurette Biesheuvel

Sterk in administratie
administratie@rixburo.nl
078-7200900


Yannick de Bruin

Sterk in transport
yannick@rixburo.nl
06-10441618
LinkedIn


Diana Nap

Sterk in administratie
diana@rixburo.nl
078-7200900


Nico de Vries

Sterk in incident management en techniek
nico@rixburo.nl
06-46183312
LinkedIn


Manuel Keesmaat

Sterk in logistiek & productie
manuel@rixburo.nl
06-31247627
LinkedIn


Chris Verkade

Sterk in groen en productie
chris@rixburo.nl
+31 6 23642025
LinkedIn


Rik Mouissie

Sterk in werving & selectie
rik@rixburo.nl
+31 6 47299636
LinkedIn


 

U kunt ook onderstaand formulier gebruiken.

Onze certificaten

Verzuimreglement

Algemene voorwaarden

Voor al onze dienstverlening gelden onze algemene voorwaarden.

Rix Buro - sterk in werk
Havenstraat 20
2984 AC Ridderkerk

/ 078-7200900
info@rixburo.nl

Facebook Facebook

© 2019 RIX Buro