fbpx
Logo

Informatie

Contact

Laurette Biesheuvel

Sterk in administratie
administratie@rixburo.nl
(078) 720 0900


Yannick de Bruin

Sterk in transport
yannick@rixburo.nl
(078) 720 0900


Diana Nap

Sterk in productie & hout
diana@rixburo.nl
(078) 720 0900


Nico de Vries

Sterk in incident management en techniek
nico@rixburo.nl
+31 6 46183312
LinkedIn


Manuel Keesmaat

Sterk in logistiek
manuel@rixburo.nl
(078) 720 0900


Chris Verkade

Sterk in groen, productie en logistiek
chris@rixburo.nl
+31 6 23642025
LinkedIn


Rik Mouissie

Sterk in werving & selectie
rik@rixburo.nl
+31 6 47299636
LinkedIn


 

U kunt ook onderstaand formulier gebruiken.

Onze certificaten

Verzuimreglement

Algemene voorwaarden

Voor al onze dienstverlening gelden onze algemene voorwaarden.

Rix Buro - sterk in werk
Havenstraat 20
2984 AC Ridderkerk

/ 078-7200900
info@rixburo.nl

Facebook Facebook

© 2019 RIX Buro